6 דרכים בהן מחולל חמצן נייד יכול לשפר את איכות חייך

שתפו את הפוסט

1. מחולל חמצן נייד יעזור לך להרגיש טוב יותר

כיום ישנם הרבה אנשים הסובלים ממחלות נשימתיות אשר אינם מאובחנים בהצלחה ולכן לא מקבלים את הטיפול הראוי. הסובלים מרמות חמצן נמוכות בדם (לקריאת המאמר המלא על רמות חמצן נמוכות בדם לחץ כאן ), פשוט אינם מודעים לשיפור העצום שאספקת חמצן זמינה והעלאת רמות החמצן בגוף ע”י שימוש במקור חמצן חיצוני כמו מחלול חמצן נייד יכולים לעזור להם להישאר פעילים יותר, להתאמן יותר ולהפחית בעיות הקשורות בנשימה.


2. מחולל חמצן יכול לשפר את איכות השינה

רמות החמצן נוטות לרדת במהלך מחזורי השינה בלילה (אפילו אצל אנשים בריאים).
לכן, אצל אנשים הסובלים מבעיות במערכת הנשימה, שנת לילה טובה ואיכותית יכולה להפגע אף יותר בשל המחסור באספקת חמצן תקינה.

3. שיפור במצב הרוח

אנשים הזקוקים לאספקת חמצן ומשתמשים בה באופן סדיר, זוכים לשיפור משמעותי במצב הרוח שלהם בשל הרגשה כללית טובה יותר, רמת ערנות גבוה יותר ושיפור כללי ביכולות הקוגנטיביות שלהם.

4. שיפור בסיבולת בזמן אימון גופני

כאשר רמות החמצן בדם הן נמוכות, גם פעילויות פשוטות כמו הליכה למכולת או לסיבוב בשכונה, עלולות להפוך למטלות לא פשוטות. שימוש במחולל חמצן נייד מאפשר אספקה של חמצן בכל מקום ובכל זמן (אפילו בעת פעילויות מאומצות יותר כמו טיול רגלי ארוך או רכיבה על אופניים).

5. רמות ערנות גבוה יותר

שימוש במחולל חמצן יעלה את רמות הערנות שלך ויעניק לך אנרגיה מחודשת וכוחות לעסוק בפעילויות ותחביבים שתמיד אהבת.

6. שיפור בחיי החברה

עכשיו, כאשר יש לך מחולל חמצן נייד, ניתן שוב לחזור ולהנות מפעילויות ומפגשים חברתיים, בין אם הם בארץ או בחו”ל (בשימוש במחוללי חמצן עם אישורי טיסה).
כאשר יש איתך אספקת חמצן זמינה בכל מקום, כל האפשרויות נפתחות שוב בפניך.

לסיכום

מחולל חמצן הוא מכשיר רפואי נשמתי שפותח על מנת לעזור לאנשים הסובלים מרמת חמצן נמוכה בדם (לקריאת המאמר המלא “מחולל חמצן כל מה שרציתם לדעת” לחץ כאן). מחולל החמצן מאפשר אספקה זמינה וסדירה של חמצן ללא הגבלה למטופלים. ללא שום צורך בהחלפת מסננים או מילוי חמצן. (למבחר המחוללים המלא של מדוקס הקלק כאן).

זאת באמצעות תהליך פשוט המורכב מארבעה חלקים; איסוף האוויר מהסביבה בעזרת מדחס, סינון החמצן מהאוויר ואספקת חמצן טהור ומרוכז אל אפו של החולה.

מדוקס מציעים פתרונות לניטור ואספקת חמצן זמינה וסדירה ע”י צוות טכנאים מוסמך אשר רשאי לעבוד ולספק את החמצן גם בשעת חירום והסגר.

“אם אתה או אחד מהקרובים שלך נמצא בקבוצת סיכון מוגברת, אנא אל תהססו. התקשרו אלינו עוד היום לקבל ייעוץ מאחד מיועצי הנשימה שלנו בטלפון 3471*”

מאמרים נוספים:

הקשר שבין השמנת יתר לחוסר חמצן בדם

כתבת סקירה על הקשר שבין השמנת יתר, קושי בנשימה ורמות חמצן נמוכות בדם. רוצים לדעת מדוע השמנת יתר מסוכנת לכם ואיך אפשר לטפל? המשיכו לקרוא. שתפו

small_c_popup.png
התחברות לחשבון שלך
small_c_popup.png
הרשמה